Home » עולם הרכב » בחירת מצבר לרכב מאזדה

בחירת מצבר לרכב מאזדה

ראשית יש לציין שרכבי מאזדה הם מבין הרכבים האיכותיים ביותר בשוק הישראלי! כמו כן קורה שלפעמים צריכים להחליף מצבר לאחר מספר שנים גבוהה שאנו נוסעים עם אותו רכב.

החלפה של מצבריםתארו לכם שאתם באמצע נסיעה עם רכב המאזדה הוותיק והמוכר שלכם ופתאום כאשר אתם עומדים באמצע שום מקום החליט הרכב להיעצר ופשוט לפצוח בשביתה ללא הגבלת זמן… בדיקה קלה מגלה לכם כי המצבר החליט ברגעים אלו ממש לסיים את תפקידו בעולם. לא עומדים בפניכם אפשרויות רבות. עליכם לפנות באופן מידי אל שירותי הגרר אליהם אתם מנויים ולבקש מהם שישלחו לכם בדחיפות מצבר חילופי. כנראה שזה יעלה לכם קצת יותר אך אין לכם כרגע הרבה אופציות. כדי להיחלץ מהמקום עליכם לדאוג במהירות לשירות של בחירת מצבר לרכב מאזדה שיעשה עבורכם נציג של שירותי הגרר.

הדגישו את דגם הרכב שלכם

כאשר אתם מזמינים את המצבר החילופי חשוב שתדגישו את סוג הרכב ואת הדגם הרצוי לכם. היות וההתאמה של המצבר חשובה מאוד למען איכות חייו של המצבר וניצול מלוא הפוטנציאל הגלום בו. כפי שאתם מבינים שמצבר של משאית לא דומה למצבר של אוטובוס ומצבר של מכונית שונה ממצבר של אופנוע, כך גם קיימים הבדלים בין המצבר למאזדה לבין מצבר של כל כלי רכב אחר. כאשר ישנה התאמה מלאה של המצבר לדגם הרכב, זוהי ערובה לכך שהמצבר ייתן לכם את מלוא התפוקה וינוצל כראוי. לכן לא נזלזל בכך ונקפיד על ההתאמה המלאה והמושלמת.

הדגישו את האיכות המבוקשת

כאשר אתם בוחרים מצבר למאזדה חשוב כי תשימו דגש על איכותו של המצבר. אתם מעוניינים לרכוש מוצר שיאריך ימים ואף ישרת אתכם נאמנה לכן עליכם להקפיד לרכוש אך ורק מצבר איכותי מבית טוב. חשוב שתשימו לב כי יש לכם אחריות על המצבר לכל מקרה של תקלה. סעיף זה חשוב מאוד ואין לזלזל בכך כי ישנם מצברים שעלולים לצאת מכלל שימוש תוך תקופה קצרה ובהיעדר אחריות לא יהיה לכם אל מי לפנות, או אז תאלצו לרכוש מצבר חילופי לאחר שימוש קצרצר בלבד.

אל תחליפו לבד את המצבר

אפילו אם החלפת המצבר נראית לכם פעולה פשוטה למדי מדובר לכאורה רק בהכנסת קופסה אחרת במקום זו שאתם מוציאים, אך גם כאן נדרשת מקצועיות לצד ידע וניסיון היות והחיבורים דורשים התמצאות שלא לכל אחד יש אותה וכאשר החיבור נעשה שלא באופן הנכון, עשוי המצבר להינזק ולא לתת את מלוא התפוקה שלו.

>> מבצעים למצבעים מכל הסוגים – המדריך של קאר גרר >>

איך תשמרו על המצבר החדש שלכם?

לאחר שבחרתם את המצבר עליכם לנקוט במספר צעדים על מנת שהמצבר יאריך ימים וישרת אתכם נאמנה לאורך זמן.

  • נשתדל לא להשאיר אף פעם אורות דלוקים לחינם.
  • נדאג לספק למצבר מים מזוקקים בלבד.
  • נטפח את המצבר ונדאג כי הוא יהיה נקי מקורוזיה או לכלוך.
  • נדאג שהמצבר לא יגיע לחימום יתר כמו גם לא יתקרר יותר מידי.

כאשר נדאג לפנק את המצבר כראוי וניתן לו את ה'שתייה' המתאימה ונדאג שלא יהיה לו קר או חם מידי, נלטף אותו מפעם לפעם מפני הלכלוך, יחזיר לנו על כך המצבר בכפל כפליים בתפוקה ובניצול מלוא הפוטנציאל הגלום בו.
למדנו כי הבחירה הנכונה במצבר המתאים לסוג הרכב, מצבר טוב מבית טוב – זה המצבר שישרת אותנו ואת הרכב שלנו נאמנה.

מחיר מצבר חדש למאזדה:

מצברים אשר מתאימים לרכבים מסוג מאזדה 3 וכו ישתנו בהתאם למותג המצברים שתבחרו. לרב מצברים מסוג שנפ יעלו ללקוח בין 500 ל -600 ש"ח , ומצד שני פרימיום יעלו בין 450 ל- 550 ש"ח. אנו ממליצים על שני המותגים מכיוון ששניהם איכותיים מאוד!

במידה ותזדקקו למצבר חדש + משלוח והתקנה בבית שלכם תוכלו לבצע הזמנה של מצברים באתר www.matsberim.org.il

מותגי מצברים המובילים בישראל: \ שנפ \